Pirmā saziņa ar mums?
Mēs esam gatavi Jums palīdzēt!
PLM Group klientu atbalsts

Jau vairāk kā 20 gadu garumā, PLM Group palīdz uzņēmumiem optimizēt to radīto produktu izaugsmi. Mēs piedāvājam klientu atbalstu deviņās valodās sešās dažādās valstīs. Ja Jums nav aktīvs abonements esošajai programmatūras licencei, šī ir vieta, kur gūt atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem!

  • Lielākā un pieredzējušākā Professional Services komanda Ziemeļu valstīs

   Sadarbojoties ar PLM Group, Jums būs pieejami 53 SOLIDWORKS sertificēti eksperti, kuri ikdienu palīdz vairāk kā 5000 mūsu klientu. Lepojamies, jo 98% mūsu klientu ir pilnībā apmierināti ar mūsu veikumu.

  • Ātrs atbildes laiks

   Mēs zinam, ka problēmas ar programmatūru veicina ikdienas darbu kavējumus. Tādēļ, esam šeit, lai palīdzētu - aizpildiet saziņas formu labajā pusē un mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

  • Mēs Jums palīdzēsim

   Mūsu zināšanas ir Jūsu spēks. Mēs būsim blakus, kad stāsieties pretim izaicinājumiem un mēs palīdzēsim, kad ir laiks invācijām un jauniem - labākiem produktiem!

  Klientiem, ar aktīvu abonementu, pieeja atbalsta lapai ir šeit!
Sazinies ar klientu atbalstu

Kā varam palīdzēt?

Aizpildiet kontaktinformāciju un mūsu klientu atbalsta daļa ar Jums sazināsies!

 Vēlies uzzināt vairāk? Sazinies!

Jana Arsenjeva, Customer Success manager, PLM Group

Offer #1

25% Discount on other SOLIDWORKS software´s

The campaign only include new purchases of commercial licenses with a subscription service for updates and support.

The campaign is valid until December 16, 2016 and cannot be combined with other offers or discounts.

Iegūstiet vairāk no savām investīcijām

Uzturiet savu licences abonementu aktīvu!

PLM Group klientu atbalsts, programmatūras atjauninājumi, jaunu produktu versijas, webināri, semināri un klientu pasākumi tiek veidoti mūsu klientiem ar aktīvu abonēšanu, lai uzlabotu veiktspēju un produktivitāti tai pat laikā uzturot konkurētspēju.

Pieeja ekspertu zināšanām un palīdzībai var būt viens izķirošs solis no izgāšanās līdz veiksmei. Ar aktīvu abonementu Jūs saņemat vairāk!

Nepieciešama palīdzība?

Iepazīstieties ar mūsu Professional Services!

Face 2 face apmācības, apmācības klientu uzņēmumos, apmācību līgumi un e-Apmācības... Mūsu Professional Services eksperti ir gatavi palīdzēt gan uzsākt darbu, gan padziļināti analizēt dažādas programmatūras iespējas, risinajumus un inovācijas. Mēs esam gatavi palīdzēt Jūsu izaugsmei!

Izmantojiet! Mēs palīdzam novērtēt un piemeklēt Jums nepieciešamos risinājumus kā arī tos ieviest atbilstoši Jūsu prasībām, ātrumam, iespējām.