Vēl arvien, jaunā SOLIDWORKS versija tiek turēta noslēpumā, bet jau 8. novembrī būsim gatavi to laist brīvībā un uzzināt – kas jauns 2018?!

Šoreiz stāstīsim un uzreiz rādīsim SOLIDWORKS 2018 jaunumus un inovācijas, iepazīsimies ar aizraujošiem projektiem, kas tapuši tepat Latvijā, kā arī uzklausīsim un dalīsimies pieredzē par to, kas ir tas, kas uzlabo mūsu un Jūsu darba ikdienu!

Tikšanās vieta: Kultūras pils ”Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga, LV-1015

Tiekamies seminārā!Apskatīsim un izrunāsim jaunākās SOLIDWORKS funkcijas un iespējas, lai dodoties mājup uzreiz var iemēģināt roku un sākt projektēt vēl efektīvāk

Padomi un paraugprakse, kas noderēs Jūsu ikdienas darbos

Jaunas zināšanas gan iesācējiem, gan ”super” lietotājiem

Komunikācija ar citiem inženieriem un SOLIDWORKS lietotājiem

Som noget nyt kan du i år følge med i hele eventet via live stream – direkte fra din computer på kontoret, i sommerhuset, hjemme på sofaen... Vi er opmærksomme på, at transporten for nogle af jer er længere end tidligere. Med live stream kan alle deltage i Danmarks største SOLIDWORKS-seminar på en helt ny måde.

Registrèr dig her og deltag via live stream

Rīta kafija un sarunas

Detalizēta informācija jau pavisam drīz

Daiļrade Koks SIA, Edgars Treimanis

Mēs piedāvājam mazliet vairāk kā parastas pusdienas – satiec dažādu nozaru inženierus un speciālistus, kuri ir gatavi dalīties pieredzē un pastāstīt – kā tad darīt labāk? Kā arī, mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi produktīvai sarunai!

Detalizēta informācija jau pavisam drīz

Izlocīsim kājas un ieelposim svaigu gaisu

Aerodium Technologies SIA, Kristians Rimkus

Detalizēta informācija jau pavisam drīz

Sarunas, dzērieni un vēlreiz sarunas! Dalies ar iespaidiem par redzēto, satiec mūsu speciālistus un komunicē ar dažādu nozaru inženieriem – šis ir īstais laiks!


www.plmgroup.lv