Praegu veel on SOLIDWORKSi uus versioon kindlalt luku ja riivi taga, kuid 2. novembril murrame selle luku lahti, et sulle uut tarkvara tutvustada!

Seminaril anname ülevaate SOLIDWORKS 2018 uuendustest ning jagame kasulikke projekteerimisnõuandeid, kuuled Eestis tehtavatest põnevatest projektidest ning saad vahetada kogemusi teiste inseneride ja eriala spetsialistidega.

Seekord ootame sind seminarile TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskusesse Mektory (Raja 15, Tallinn).

Loodame sinuga kohtuda!Teeme ülevaate kõigist tähtsamatest SOLIDWORKSi uutest omadustest ja funktsioonidest. Anname kaasa põhjalikud selgitused, nii et saad uuendused kohe ise järgi proovida

Jagame häid nõuandeid ja parimaid praktikaid

Kasulikku leiavad nii algajad kui juba väga kogenud SOLIDWORKSi kasutajad

Võimalus suhelda teiste inseneride ja SOLIDWORKSi kasutajatega

Som noget nyt kan du i år følge med i hele eventet via live stream – direkte fra din computer på kontoret, i sommerhuset, hjemme på sofaen... Vi er opmærksomme på, at transporten for nogle af jer er længere end tidligere. Med live stream kan alle deltage i Danmarks største SOLIDWORKS-seminar på en helt ny måde.

Registrèr dig her og deltag via live stream

Tervitus ja hommikukohv

Ülevaade uuendustest

Revismo OÜ, Kristo Klementi

Lubame rohkem, kui ainult vesi ja leib. Lisaks on sul võimalus vahetada kogemusi teiste SOLIDWORKSi kasutajate ja meie spetsialistidega.

Ülevaade uuendustest

Väike jalasirutus

ficonTEC Eesti OÜ, Jüri Karelson

Ülevaade uuendustest ning veel mõned nõuanded

Külmad joogid ja vaba suhtlus. Avatud kõigile, kes soovivad teiste seminaril osalejatega pikemalt vestelda ning mõtteid ja kogemusi vahetada.


www.plmgroup.ee